Logo van De Spreker
Jan-Willem Seip boeken?
Vrijblijvende offerte aanvragen

Op zoek naar een inspirerende spreker voor jouw (online) bijeenkomst?

Jan-Willem Seip
Bewaar als favoriet

Jan-Willem Seip

Jan-Willem Seip heeft als spreker/ trainer meer dan 5.000 vakprofessionals, ondernemers en zelfstandigen geleerd om méér te halen uit hun acquisitie, klantgerichtheid, netwerken en relatiebehoud. Meer succes en meer plezier. Jan-Willem Seip heeft 11 boeken en ruim 250 artikelen geschreven over verkoop.

"In 30 minuten heeft Jan-Willem Seip de zaal met aspirant HBO-studenten contact met elkaar laten maken. Hij verzorgde voor ons de kick-off in de vorm van een energizer. Hij reikte de scholieren handvatten, zodat zij op deze dag gemakkelijk contact met elkaar konden maken. Door middel van een aantal oefeningen, zoals bijvoorbeeld een levende bingo, kwamen de scholieren in beweging. Jan-Willem zijn enthousiasme draagt hij goed over op anderen. Voor een volgend evenement zal ik zeker weer aan Jan-Willem denken.”"

Jan-Willem Seip

Acquisitie, nieuwe opdrachten binnenhalen bij nieuwe klanten of juist bij bestaande klanten. Waaronder relatiemanagement, cold calling of ‘warm netwerken’. Ook klantgerichtheid en klantvriendelijkheid. Kortom, allemaal thema’s waar menig verkoper, sales manager of ondernemer of niet-verkoper mee te maken kan krijgen. Ook als verkopen niet tot zijn of haar favoriete werkzaamheden behoort en ‘moet’. Dit allen onderwerpen waar Jan-Willem Seip de oplossing kan bieden

Achtergrond

Jan-Willem Seip is Oefenmeester in Klantcontact. Zijn motto is “Verkopen is mensenwerk”. Dit laat hij professionals ook ervaren: met aanstekelijk enthousiasme een écht contact en chemie bij een ander laten ontstaan. Boek hem en ervaar hoe u en uw mensen de volgende dag met nieuwe ideeën en energie aan de slag gaan!

Jan-Willem Seip heeft als spreker/ trainer meer dan 5.000 vakprofessionals, ondernemers en zelfstandigen geleerd om méér te halen uit hun acquisitie, klantgerichtheid en relatiebehoud. Meer succes en meer plezier. Jan-Willem heeft 11 boeken en ruim 250 artikelen geschreven over verkoop.

Interesse in een lezing of andere vragen? 

Neem vrijblijvend contact op via het contactformulier. Wij zijn ook telefonisch te bereiken, 072 – 750 7422.

Bewaar als favoriet

Beschikbaarheid en informatie

Jan-Willem Seip

Klantbeoordelingen

1443 klanten waarderen ons gemiddeld met een 9,1 / 10


Toegewijd advies team

Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur

Sprekers binnen elk budget

9,0 op basis van +1390 reviews

Logo van De Spreker

© 2024 deSpreker.nl | Cookiebeleid | Privacybeleid