Toegewijd advies team
Sprekers binnen elk budget
Toegewijd advies team
Sprekers binnen elk budget
Jochen den Ouden is een spreker met brede kennis van IT-security en privacy, maar vooral iemand die complexe thema’s begrijpelijk en met humor brengt. In overleg bepaal je samen de focus: van ethisch hacken en pentesten tot security awareness of de impact van AI op digitale veiligheid.
"Met humor en aansluitend op de actualiteit neemt Jochen je mee door het landschap van IT security. Hij laat je op praktische wijze meebeleven wat de technologische mogelijkheden zijn. Een aanrader voor het verhogen van het bewustzijn. De mens blijft de zwakste schakel. Ewen Wijmenga, GemeenteOplossingen,"
Jochen den Ouden is een sociale cybersecurityspecialist die complexe onderwerpen begrijpelijk maakt. Hij vertelt eerlijk en met humor over IT-beveiliging: waarom perfectie niet bestaat en hoe bewustwording kansen biedt. Jochen kijkt scherp naar organisaties en heeft daarbij altijd oog voor de menselijke kant van security. Organisaties waarderen zijn aanpak juist omdat die toegankelijk én toepasbaar is.
Zijn kracht? Moeilijke thema’s als cybersecurity, ethisch hacken, ai security of privacywetgeving weet hij te vertalen naar herkenbare situaties en verhalen. Daarmee zorgt hij dat security awareness echt gaat leven, van werkvloer tot directiekamer.
Chris is in de mogelijkheid om ook een scan uit te voeren binnen jullie bedrijf. Hij kan dit dan combineren met een lezing. Voordat Jochen zijn lezing geeft, duikt hij eerst een halve dag in jullie organisatie. Niet om te wijzen, maar om te begrijpen hoe jullie er écht voor staan op het gebied van informatiebeveiliging. Wat hij ziet, verwerkt hij direct in zijn verhaal – zodat het aansluit op jullie dagelijkse praktijk. Geen standaardpraatje dus, maar een lezing die blijft hangen.
Voor meer informatie over de inhoud van de scan en de mogelijkheden, neem graag contact op met één van onze consultants.
Jochen denkt graag mee over de invalshoek van zijn presentatie. Hij spreekt vlot, met humor, en maakt veel gebruik van live-demo’s en filmpjes. Vaak leidt dit tot vervolgvragen, interne gesprekken en blijvende aandacht voor informatiebeveiliging.
Jochen ontwikkelde samen met deSpreker.nl een on demand masterclass: ‘Informatiebeveiliging: IT security in een kilobyte.‘. Deze wordt veel gebruikt als startpunt voor teams die met security aan de slag willen. Je kan direct starten met deze masterclass.
Jochen studeerde informatica, werkte jarenlang in de IT en gaf daarna les aan Stenden Hogeschool, waar hij zich specialiseerde in Ethical Hacking. Inmiddels adviseert hij als ethisch hacker organisaties in heel Nederland en traint hij teams die met informatiebeveiliging en privacy aan de slag willen. Zijn stijl? Toegankelijk, scherp en betrokken.
Neem vrijblijvend contact op via het contactformulier of telefonisch via 072 – 750 74 22. Wij helpen je graag verder.
Talen: Engels, Nederlands
"Twee presentaties van Jochen meegemaakt over IT Security , de ene, een lezing, in het Engels voor een netwerk van internationale docenten , de andere, een workshop voor het team Commerce. Beiden zeer succesvol, Jochen is deskundig en enthousiast, en weet effectief te schakelen tussen mondiale macrotrends en it security in de privésfeer en je bedrijf. Vanuit awareness toont hij de risico's maar gelukkig ook mogelijke oplossingen. Daarbij, interactief en humorvol. Max Knap, Stenden Hogeschool,"
1444 klanten waarderen ons gemiddeld met een 9,1 / 10
Toegewijd advies team
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Sprekers binnen elk budget
9,0 op basis van +1390 reviews
Selecteer 1 voorkeur
Selecteer 1 voorkeur
Meerdere opties aanvinken mogelijk
Toegewijd advies team
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Sprekers binnen elk budget
9,0 op basis van +1390 reviews
Toegewijd advies team
Vrijblijvende offerte of advies binnen 24 uur
Sprekers binnen elk budget
9,0 op basis van +1390 reviews